כל מה שטוב לדעת על שיפוץ אלטרנטור כדי לבחור נכון

תקלה באלטרנטור עוצרת את הרכב ,לכן איכות חשובה וקובעת – 50 שנות הנסיון שלנו , הדאגה שלנו השימוש בחלפים איכותיים ובדיקות מחמירות עושות את ההבדל .

אלטרנטור (שהיה פעם דינמו ) הנו מרכיב מרכזי במערכת החשמל ברכב – הוא מחולל , מייצר זרם חשמלי מסיבובי המנוע – על מנת להטעין את המצבר –בטרייה- ולשמור שהחשמל לא ייגמר בזמן נסיעה.
להטענה טובה של מצבר הרכב צריך אלטרנטור איכותי, אבל כמו כל דבר, גם האלטרנטור נשחק ולכן אחת לכמה זמן אנחנו צריכים שיפוץ אלטרנטור.

שיפוץ אלטרנטור – מה זה כולל?

  • החלפת כל החלקים המתכלים, דוגמת פחמים, מיסבים ועוד, בחלקים חדשים
  • חריטת טבעות הנחושת ברוטור
  • בדיקת חלקי החשמל והאלקטרוניקה והחלפת הפגומים
  • בסיום העבודה האלטרנטור נבדק כמה פעמים ע"י בוחנים שונים לאבטחת איכות ועל מנת לוודא שהשיפוץ הסתיים בהצלחה וכך להבטיח שעתה הוא עובד כמו חדש.
  • בדיקה ממוחשבת בתנאים מחמירים.

כאשר יש תקלה באלטרנטור ניתן לבחור בין שיפוץ הקיים לבין החלפתו באלטרנטור משופץ או חדש. ההחלפה עדיפה שכן היא מבטיחה תיקון מהיר ויעיל של התקלה בעלות מינימאלית.

איך נדע שאנחנו צריכים אלטרנטור משופץ או חדש ?

יש לכם תקלה ברכב אבל אתם לא בטוחים מה הבעיה? כך תדעו אם אתם צריכים אלטרנטור משופץ:

  • במידה ונורית הטעינה ברכב דולקת או שהרכב לא מתניע, יש לבדוק תחילה שרצועת הטעינה, אינה קרועה או בלויה (היא מקשרת בין האלטרנטור למנוע).
  • במידה והיא תקינה יש לבצע בדיקת מתח לבדיקת תקינות האלטרנטור. במקרה ונתגלה שהמתח נמוך מאזור הטעינה התקין (V13.5-V14.5-תקלה.

גרינולד – כי מגיע לך לקבל את השירות הטוב והיסודי ביותר

שיפוץ אלטרנטור עושים רק אצל מומחים, כאלה שתוכלו לסמוך על 50 שנות ניסיוננו ואיכות עבודתנו במענה מקיף ומדויק.

אנו בגרינולד השקענו בגיוס כוח אדם מובחר, אנו שמים דגש על ביצוע בקרת איכות, דואגים תמיד להשתמש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים וכל זה בכדי להעניק לכם רמת שירות גבוהה ובלתי מתפשרת שתאפשר לכם לנהוג ברכב בלי דאגות.

התקשר עכשיו וקבל לפי הדחיפות שלך ולכל מקום  !