מתנע לרכב לא עובד? כך תזהו תקלות ותזכו לטיפול מסור ומקצועי

תקלה במתנע (הסטרטר)  עוצרת את הרכב ,לכן איכות חשובה וקובעת – 50 שנות הנסיון שלנו , הדאגה שלנו השימוש בחלפים איכותיים ובדיקות מחמירות עושות את ההבדל .

אחת התקלות האופייניות ברכבים הנן כאלה הנוגעות לבעיות עם הסטרטר או המתנע לרכב, זו גם אחת התקלות המציקות ביותר כיוון שאם הסטרטר לא תקין, בהרבה מקרים – הרכב כולו מושבת.

מהו מתנע לרכב?

המתנע הוא מנוע חשמלי המשתלב בגלגל התנופה ומסובב בעזרתו את המנוע על מנת להתחיל בנסיעה. מפתח הרכב מפעיל מתג שנותן פקודת פעולה, אז מקבל המתנע אנרגיה חשמלית מהמצבר והרכב מתחיל בנסיעה.

איך תדע שיש לך תקלה במתנע לרכב?

ישנן מספר תקלות שכדאי להכיר בנוגע לפעולת מתנע לרכב, כדי לזהותן במהרה כאשר נתקלים בהם ולטפל בהן בהקדם:

  • אין התנעה – במקרה הזה קל לזהות שיש בעיה בסטרטר ויש להחליפו. סטרטר בקושי מסובב את המנוע – כאמור, המתנע אמור לסובב את המנוע על מנת להתחיל בנסיעה, אולם לעיתים, כאשר יש תקלה במתנע, או לחלופין נפילות מתח בין המצבר למתנע, הסטרטר מתקשה לסובב את המנוע.
  • רעש גלגלי השיניים – כאשר גלגלי השיניים של המתנע שחוקים או שבורים או גם גלגל תנופה לא תקין תשמע רעשי גריסה והם סימן ברור לכך שכדאי לטפל בבעיה במתנע לפני שתחמיר ולפעמים גם בגלגל התנופה.

טיפול במתנע לרכב – הניסיון שלנו, הרווח שלך

כאשר מתגלה תקלה במתנע לרכב, המתנע מוחלף במתנע משופץ או חדש (סטרטר) וכך נפתרת התקלה עם מינימום טרחה ובזבוז זמן עבורך.

במתנע זה מוחלפים כל החלקים המתכלים (פחמים, בוקסות ועוד) והוא נבדק על ידי בוחנים מקצועיים שונים בתנאים מחמירים (מכון התקנים) וביקורת חיצונית וזה בנוסף לבודקי האיכות הוותיקים שלנו, וכל זה כדי להבטיח את איכות פעולת מתנע לרכב לאורך זמן ועל מנת לספק לך שירות איכותי, מקיף ואמין.

אנו בגרינולד שמים דגש על שירות מקצועי והניסיון והידע שצברנו עם השנים מאפשרים לנו להעניק לרכב שלך טיפול מסור ואפקטיבי כדי לחסוך לך כאבי ראש ועלויות גבוהות בהמשך הדרך.

התקשר עכשיו וקבל לפי הדחיפות שלך ולכל מקום  !